WHO wprowadzi tyranię i totalitarną kontrolę poprzez traktat pandemiczny

7 września 2022 | Aktualności

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ma uzyskać większą kontrolę i uprawnienia do walki z pandemią. Takie są oficjalne założenia prac nad nowym międzynarodowym traktatem antypandemicznym. Za pięknymi słowami kryje się wielkie zagrożenie dla całych narodów. Założenia traktatu, to tak naprawdę ubrana w piękne słowa chęć do zwiększenia totalnej kontroli społeczeństw, ich życia i pracy. Największymi beneficjentami takiego traktatu będą wielkie firmy farmaceutyczne, a nie ludzie.

Trzeba pamiętać, że WHO to organizacja, która wiele razy pokazywała swoją niekompetencję i nieumiejętność radzenia sobie z problemami, niezależnie czy posiada odpowiednie uprawnienia czy też nie.

WHO wielokrotnie opowiadała się za aborcją, promuje ideologię gender oraz inne nienaukowe i sprzeczne z naturą zjawiska. Podobnie robiła ze szczepionkami na COVID-19, które mają związki z aborcją i biznesem aborcyjnym.

Wystarczy przypomnieć fakt, że WHO przeceniała znaczenie szczepionek na COVID-19, nachalnie promując je na całym świecie, jednocześnie deprecjonowała wartość naturalnego nabywania odporności oraz leczenia choroby środkami medycznymi.

Dlatego musimy się zdecydowanie temu przeciwstawić! NIE dla traktatu pandemicznego WHO! Stop kontrolowaniu społeczeństwa!

Źródło: https://twojepetycje.pl/dziekujemy/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy: