Ratujmy nasze dzieci!

6 września 2021 | Analizy

Ratujmy nasze dzieci!! Pobierajcie ze strony stowarzyszenia niezależnych lekarzy i naukowców ulotki, banery, dokumenty pdf, oświadczenia pisane przez prawników ze Stowarzyszenia niezależnych prawników, zaglądajcie na stronę STOP NOP, tam też są aktualności i najnowsze informacje dot. sytuacji na świecie.

Najnowsze badania, statystyki zgonów poszczypawkowych sa zatrważające 1,5 mln obrażeń po eliksirze w UE, 16 tys. zgonów…a to oficjalne dane UE. Co z tymi zamiatanymi pod dywan? Nie pozwólmy by odebrano naszym dzieciom życie, zdrowie i przyszłość. Jak im spojrzymy w oczy gdy zapytają : Mamo, Tato czy walczyłeś o moją wolność?

Gdy zabiorą ci dzieci bo nie zaszczypawkowałeś się? Już w Chicago i Grecji sądy odbierają rodzicom dzieci, za to że nie są zaeliksirowani!!!
To zbrodnia i ludobójstwo.Nie oszukujmy się, czeka nas to samo co w Australii, dziś panuje tam zmora totalnego „lokdałnu”, reżim sanitarny osiągnął himalaje absurdu, już przeziębieni idą do więzień, dzieci są odbierane rodzicom, eliksiruje się ludzi pod groźbami i przymusem utraty pracy, kar, mandantów, więzienia, nie wolno wyjść z domów, a przestępcą najwyższego lotu są ludzie kichający, widzący się z podejrzanymi o chorobę zwid19, czy odwiedzający plażę.

Tego chcemy dla naszych dzieci?

Świat jaki znamy się kończy, jeśli nie chcecie utraty wolności, bez której życie nie ma sensu, to walczcie w waszych szkołach, rodzinach o prawdę. A wierząc w zwycięstwo zwyciężymy! Garstka psychopatów zarządza nami, oni boją się bardziej nas niż my ich. Nie noście masek, bądźcie wolnymi ludźmi, manifestujcie to, pobierzcie dokumenty was chroniące ze wspomnianych stron z podstawami prawnymi, informujcie o szkodliwości preparatów genetycznych znajomych, rodzinę. Czas już się skończył.Idźmy do szkół, na zebraniach klasowych walczmy o wejście do trójek i rad rodziców, pytajmy rodziców kto może dołączyć do walki o dzieci bez masek i bez szczepień, łączmy się i jednoczmy w działaniach przeciwko reżimowi sanitarnemu.

Na stronie https://psnlin.pl/artykuly.html znajduje się Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców do dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, nauczycieli.

👉 WESPRZYJ PRODUKCJĘ FILMU DOKUMENTALNEGO „UKRYTY SKARB KOŚCIOŁA” 🎥 🔴 ​https://trudnobyckatolikiem.pl/wesprzy-nas/

5 komentarzy

 1. Blazej

  Nie I jeszcze wielokrotnie Nie!
  Dzieci to przyszłość narodu i nie. Możemy pozwolić by rząd robił sobie co im się podoba. Nie możemy im oddać dzieci!

  Odpowiedz
 2. barbarawojtkowiak729@gmail.com

  Dajmy dzieciom radość i pokój
  Sprzeciwiamy się tzw. szczepieniu dzieci

  Odpowiedz
 3. Barbara

  Dajmy dzieciom radość i pokój
  Nie dajemy wakcyny dzieciom, nie szczepimy ich

  Odpowiedz
 4. Dorota

  Strona jest już nieczynna: błąd 404

  Odpowiedz
  • Trudno Być Katolikiem

   już działa! :), dziękuję za podpowiedź!

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy:

Plan „pandemii” krok po kroku autorstwa Fundacji Rockefellera

Plan „pandemii” krok po kroku autorstwa Fundacji Rockefellera

Plan "pandemii" krok po kroku, miesiąc po miesiącu, usuwany,  cenzurowany na wszystkich portalach, obiegł świat ponad rok temu. Jak pokazuje teraźniejszość realizuje się co do joty, przewidziano nawet milionowe protesty i zaburzenie łańcucha dostaw, byśmy bez...

List abpa. Carlo Maria Vigano

List abpa. Carlo Maria Vigano

Arcybiskup CM Viganò: Mój wiek, mój status arcybiskupa i mój zwyczaj wycofywania się z życia być może nie są reprezentatywne dla tego, co przechodzi większość ludzi;niemniej jednak od roku sam nie mogę podróżować, odwiedzać ludzi, którzy potrzebują słowa pocieszenia....