Austria wprowadza karę rocznego więzienia za brak szczepień. Bez zastrzyku, bez pracy.

15 grudnia 2021 | Aktualności

Pogromca pogańskiego idola pachamamy wprowadzonej do Bazyliki św. Piotra za pozwoleniem Bergogilo, Alexander Tschugguel, Austriak, nawrócony na katolicyzm protestant, znany z wrzucenia do Tybru pachamamy,  opowiada o dramatycznej sytuacji w Austrii.

Od 15.03.22 r. niezaszczepieni będą objęci totalnym lockdownem, mają zakaz poruszania się gdziekolwiek oraz wychodzenia z domu, odwiedzania rodziny, znajomych, nie będą mogli pracować, zarobić na życie, ani zrobić zakupów.

Niezaszczepieni będą zmuszeni do płacenia comiesięcznego haraczu rządowej mafii w wysokości 200 euro z tytułu niezaszczepienia. Jeśli  „wrogowie ludu” zostaną przyłapani przez służby w miejscu publicznym chcąc żyć normalnie, pójdą do pracy, odwiedzą rodzinę będą zmuszeni zapłacić 2 tys.-3600 euro. Kwota ta zwiększa się niepomiernie ilekroć w ciągu dnia zostanie się nią ukaranym.

Kara więzienia za odmowę uiszczenia kary za złamanie nieludzkiego prawa, będzie wynosić rok czasu w odosobnieniu. Tym samym zakazują zgromadzeń publicznych, protestów i zbiorowych modlitw jakie mają miejsce w Austrii w postaci masowych spotkań modlitewnych ponad 10-cio tysięcznego tłumu na różańcu przed figurą Maryi i Hostią organizowanych na ulicach Wiednia.

Strach wyobrazić sobie jakie łapanki rozpocznie bezlitosny aparat władzy wobec modlących się na ulicach niezaszczepionych. Kiedyś łagry, obozy nazistowskie i Sybir, dziś więzienia domowe i obozy koncentracyjne w całych państwach. I to wszystko oczywiście dla zdrowia ludu i nieokreślonego bożka, ideologii „dobra wspólnego”. Tylko gdzie dobro jednostki? Przecież dobro jednego, konkretnego człowieka, traktowanego indywidualnie składa się na dobro wspólne.

1 komentarz

  1. Dawid Jaworski

    Jeśli chodzi o rzetelność tytułu tego materiału, to proszę wybaczyć, ale celuje w standardy ściekowego nurtu. Natomiast sam fakt totalnego zamachu na wolność jest przerażający!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy:

Dwie ofiary aborcji skąpane we krwi- dziecko i Matka

Dwie ofiary aborcji skąpane we krwi- dziecko i Matka

Ustawa rozciągająca na całe USA prawo aborcyjne upadła: sprawdź, które stany już chronią nienarodzonych. Aktywiści pro-life agresywnie reagują na obalenie sprawy Roe v. Wade przed Sądem Najwyższym 24 czerwca 2022 r. w Waszyngtonie.Tymczasem życie wygrywa. Wiele stanów...

Żywot świętego Antoniego z Padwy.

Żywot świętego Antoniego z Padwy.

Żywot świętego Antoniego z Padwy. (Żył około roku Pańskiego 1231). Było to w roku 1230, właśnie gdy Papież Grzegorz XI udzielił ogólnego odpustu tym wszystkim, którzy odbędą wyprawę krzyżową do Ziemi świętej. Chrześcijanie ze wszystkich krajów: Grecy, Francuzi,...