Jeśli chcesz zniszczyć wiarę, ośmiesz ją.

Jeśli chcesz zniszczyć wiarę, ośmiesz ją.

Dlaczego to katolicy się sprotestantyzowali a nie protestanci skatolicyzowali? Dlaczego to my cofnęliśmy się o 500 lat na soborze watykańskim kłaniając się Lutrowi, który mówił” Bóg najpierw stał się szatanem zanim stał się Bogiem” łaska nas zbawia a nie praca z łaską, grzesz ile możesz bo już jesteś zbawiony „sola scriptura, sola fide” odrzucając Ofiarę Ołtarza , papież stawia mu pomnik w rocznicę śmierci na placu św. Piotra (sic!), a protestanci nie postąpili ku nam ani jednego kroku, choćby uznając Niepokalane Serce Maryi, różaniec jako modlitwę skierowaną na rozważanie życia Chrystusa, uznanie dogmatu wiary danego do wyznawania na św. Soborze Trydenckim, że nie tylko Biblia nas prowadzi i obowiązuje, ale równe jej drugie źródło naszej wiary – niepisane Słowo Boże, którym jest św. Tradycja – depozyt wiary, przekaz ustny nauki Jezusa przekazywany z pokolenia na pokolenie i strzeżony przez kolejnych papieży w postaci wykładni Magisterium KK.

Bez uznania i wyznawania Pisma i Tradycji która była przed powstaniem Pisma NT, nie możemy być katolikami. Są dziś dwie msze, dwaj papieże, dwa kościoły i dwie wiary, które różnie się wyznaje i celebruje i co innego w nich wyznajemy.

A jak się modlimy tak wierzymy- lex orandi to lex credendi. Chcesz postąpić w drodze ku świętości? Daj sobie szansę i chodź na Mszę Trydencką co tydzień przez 2-3 mies. a wracając na Novus wstrząśnie tobą bo zobaczysz różnicę – między katolicyzmem w krystalicznie czystej postaci a jej słabą, niepoważną podróbką. Nadużycia liturgiczne mają miejsce od 1970 r. i są powszechne na całym świecie. To nie są jednostkowe wygłupy ludzi bez wiary, ale świadome działanie na zgubę wiernych.

Wesprzyj produkcję filmu dokumentalnego „Ukryty Skarb Kościoła”👍🙏🎬🎥

🔴 ​https://patronite.pl/Trudnobyćkatolikiem

🔴 https://www.paypal.com/pools/c/8lyNOK…

🔴 MBANK 53 1140 2004 0000 3102 7963 0281

#mszatrydencka #trudnobyckatolikiem #filmdokumentalny #tradycja #mszawszechczasów #ukrytyskarbkościoła #ukryty skarb kościoła

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *