Ekspresowa wysyłka zamówień

Pozytywne opinie klientów

Polski sklep

Strona główna / Sklep / Istota, godność i misja kobiety

Istota, godność i misja kobiety

Autor: ks. Karol Stehlin

Odkryj Pełnię Kobiecości: Podróż do Serca Siebie!

Marzysz o tym, by w pełni zrozumieć swoją istotę i godność? Ta wyjątkowa książeczka to przewodnik dla każdej kobiety, która pragnie odnaleźć głęboki sens swojej kobiecości i żyć zgodnie z najwyższym powołaniem. To nie tylko lektura, to zaproszenie do fascynującej podróży!

Autorzy z niezwykłą wrażliwością ukazują, jak w Twoim życiu może spełnić się potrójny ideał: dziewictwa (virgo), oblubieńczości (sponsa) i macierzyństwa (mater). Ale to nie są oddzielne role! Dowiesz się, że te trzy wymiary to tak naprawdę jeden, spójny wyraz miłości, która powinna wypełniać Twoje życie.

Ta wartościowa publikacja pomoże Ci nie tylko w osobistym rozwoju, ale także zainspiruje do wspierania innych kobiet na ich drodze. Serdecznie polecamy – pozwól sobie na tę inspirującą lekturę i zacznij żyć pełnią swojej wyjątkowej kobiecości już dziś!

Ilość stron

126 stron
Język

Polski
Wydawca

Te Deum
Data publikacji

2024
Wymiary

135×205 mm
ISBN

978-83-89345-72-1
Rodzaj okładki

Miękka

Dostępny

26,00  brutto

Pozostało tylko: 5

Wysyłka: 3 dni robocze

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Istota, godność i misja kobiety”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…



© 2024 Trudno Być Katolikiem. All rights reserved

Designed and powered by: Coolone